aktualności

SpaceFest! to festiwal muzyki shoegaze, space rock i alternative, na który składają się koncerty, warsztaty dla muzyków z Polski i zagranicy, spotkania z legendarnymi wykonawcami alternatywnymi, konkurs dla młodych zespołów, wydawnictwa płytowe.

Trzecia edycja festiwalu już 6-7 grudnia 2013 w Gdańsku!

Festiwal jest organizowany przez Stowarzyszenie Nasiono we współpracy z Centrum Sztuki Współczesnej „Łaźnia” i Klubem Żak przy wsparciu Miasta Gdańska.

Wyjątkowe wykonanie „Dead Mantra” Dead Skeletons prosto ze SpaceFestu! 26 grudzień 2013, 09:43

Tym utworem zamykaliśmy koncertową część trzeciej edycji SpaceFest! Dead Skeletons udowodnili, że są bezkonkurencyjni na żywo zarówno od strony muzycznej, jak i wizualnej. Publiczność nie była do końca pewna, czy uczestniczy bardziej w koncercie, performansie artystycznym, czy tajemnych obrzędach – wszyscy chłonęli każdy dźwięk i rozkoszowali się tą dziwną hipnotyczną ucztą. Nawet organizatorzy SpaceFestu! odlecieli podczas tego koncertu – stąd te ezgaltowane opisy pełne dzikiego zachwytu. ;) Warto dodać, że publikowany przez nas utwór „Dead Mantra” jest tym bardziej wyjątkowy, że, na specjalne zaproszenie członków zespołu, na scenie pojwił się gościnnie Ray Dickaty – dzięki jego saksofonowi ten kawałek zabrzmiał jeszcze bardziej psychodelicznie. Takie rzeczy dzieją się tylko na SpaceFeście!kontakt

ogólny:
Anna Szynwelska
+48 600 779 553 a.szynwelska@spacefest.pl
Karol Schwarz
+48 791 150 105 love@spacefest.pl

dla prasy:
Radek Jachimowicz
+48 513 930 841 press@spacefest.pl

poprzednie edycje

SpaceFest! 2012

SpaceFest! 2011

dla prasy

Komplet materiałów prasowych, zawierający informacje o festiwalu oraz zdjęcia w wysokiej rozdzielczości:
download

facebook

Nasiono Records GDAŃSK CSW Łaźnia Klub Żak house