aktualności

SpaceFest! to festiwal muzyki psychodelicznej, shoegaze i space-rocka, na który składają się koncerty, warsztaty dla muzyków z Polski i zagranicy, spotkania z legendarnymi wykonawcami, konkurs dla młodych zespołów, wydawnictwa płytowe.

Siódma edycja festiwalu już 1-2 grudnia 2017 w Gdańsku!

Festiwal jest organizowany przez Stowarzyszenie Nasiono we współpracy z Centrum Sztuki Współczesnej „Łaźnia” i Klubem B90 przy wsparciu Miasta Gdańska.

Ogłaszamy skład Pure Phase Ensemble 7! 7 listopad 2017, 11:45

Na czele stanie Maciej Cieślak (Ścianka), który zapowiada: „Spróbujemy wymyślić muzykę od nowa i oczywiście nam się nie uda, ale może przy tej okazji powstanie coś ciekawego”. Na perkusji zagra Michał Gos (Oczi CziorneLonker SeeBand_A – free). W składzie tradycyjnie Karol Schwarz (7fazKarol Schwarz All Stars) z Nasiono Records. Do zespołu dołączą też młodzi trójmiejscy muzycy: Adam Neubauer (Pedal Distorsionador), Lukas Sasko(VelocipedesB=Hearts), Łukasz ŻurawskiJuliusz Kapka (No toca co), Michał Pollok-Andrys (Michael Sangita Andrews) oraz Emilia Pollock. Efekty pracy zespołu usłyszymy na scenie B90 2 grudnia.kontakt

ogólny:
love@spacefest.pl

dla prasy:
press@spacefest.pl

REGULAMIN IMPREZY

poprzednie edycje

2016 2015 2014 2013 2012 2011

dla prasy

Komplet materiałów prasowych, zawierający informacje o festiwalu oraz zdjęcia w wysokiej rozdzielczości:
download

facebook

Nasiono Records GDAŃSK CSW Łaźnia B90 Tickets B90 Tickets Kup Bilecik