SpaceFest! — shoegaze, space-rock, alternative music festival

aktualności

SpaceFest! to festiwal muzyki psychodelicznej, shoegaze i space-rocka, na który składają się koncerty, warsztaty dla muzyków z Polski i zagranicy, spotkania z legendarnymi wykonawcami, konkurs dla młodych zespołów, wydawnictwa płytowe.

Ósma edycja festiwalu już 7-8 grudnia 2018 w Gdańsku!

Festiwal jest organizowany przez Stowarzyszenie Nasiono we współpracy z Centrum Sztuki Współczesnej „Łaźnia” i Klubem B90 przy wsparciu Miasta Gdańska.

Wyniki konkursu dla zespołów 21 wrzesień 2018, 20:53

Ogłaszamy wyniki konkursu! Na SpaceFest! 2018 zagrają: Columbus Duo z Gdańska (noise/ drone / ambient /improv), XDZVØNX z Wrocławia (sacral noize/dark electro – generalnie psychodeliczny odjazd i połamane dźwięki:). Specjalne wyróznienie: Sunset Images z Meksyku (rasowa gitarowa psychodela z elementami eksperymentalnego noise’u i shoegaze’u).

Będzie transowo i dziwnie!

[Jury: Paweł Jóźwiak (mistrz foto / SpaceFest team), Ola Szkudłapska(PopUpMusic.pl / SpaceFest), Ania SZynwelska (SpaceFest queen /Nasiono Records), Karol Schwarz (Nasiono Records / SpaceFest team),Jędrzej Sołtysiak (Hałasy i melodie), Jarosław Mak (Morenoise.pl), Jarek Kowal (Soundrive.pl) oraz wsparcie moralne Kamil Wicik (Radio Gdańsk S.A.) ]kontakt

ogólny:
love@spacefest.pl

dla prasy:
press@spacefest.pl

REGULAMIN IMPREZY

poprzednie edycje

2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011

dla prasy

Komplet materiałów prasowych, zawierający informacje o festiwalu oraz zdjęcia w wysokiej rozdzielczości:
download

facebook

Nasiono Records GDAŃSK CSW Łaźnia Karta Do Kultury SALTUS Ubezpieczenia GO OUT B90 Tickets B90 Tickets Kup Bilecik